Ana Sayfa » Hakkımızda
Hakkımızda
LABORAL A.Ş. olarak 35 yıldır Temel Laboratuvar Cihazları ve Malzemeleri, Digital Test ve Ölçüm Cihazları, Elektronik Hassas Teraziler ve konularında hizmet vermektedir.

Amacımız değerli müşterilerimize kaliteli ürünler sunarak, daha çok verim, daha çok kazanç ve en önemlisi kaliteyi getirmektir. Bünyemizde bulunan Teknik Servisimiz değerli müşterilerimizle kesintisiz ve direkt iletişim ilkesi doğrultusunda tıp alanındaki cihazlar ve medikal teknolojileri sektörünün sahip olduğu hayati önemin bilincinde olarak, araştırma ve geliştirme çalışmalarını hızla ve süreklilik içerisinde sürdürmektedir.

LABORAL A.Ş. Satış ve Teknik Servis Departmanları olarak verdiğimiz hizmetlerin hızlı, güvenli ve çözüm üretici yapıda olmasını ilke edindik. Personel sayımızı arttırarak bilgiye ve insan kaynaklarına yatırım yaptık. Bu amaç doğrultusunda müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için yeni bir yapılanmaya girdik. Ürün ve hizmet kalitesini arttırmak, verimli bir iş mükemmelliği yakalamak isteyen tüm müşterilerimizin, satışını yaptığımız ürünler hakkında bilmek istedikleri her soruyu cevaplamaya hazırız. Tecrübeli Satış ve Teknik Servis Departmanındaki arkadaşlarımızdan her türlü teknik desteği alabilirsiniz.