Ana Sayfa » Ürünler » Hasta Bezleri » Külotlu Hasta Bezi » TENA Pants Normal Emici Külot 5,5 Damla Large 10 ADET

TENA Pants Normal Emici Külot 5,5 Damla Large 10 ADET
Ürün Kodu: 7322540760064
Kategori: Külotlu Hasta Bezi
Ürün Özellikleri
TENA Pants Normal Emici Külot EKONOMİK LARGE  10'lu 

Uyumlu kalça bedenleri:    100 cm - 135 cm


  Yenilikçi SmartDesign (Akıllı Tasarım) sayesinde hastanıza daha iyi bakmanızı sağlar. Gerçekten hedef bölgelerde daha yoğun kullanılmış olan süper emici malzemelere sahiptir. TENA Pants Normal Emici Külot, daha ince bir tasarım sayesinde hastanız için her zamanki kadar güvenli, fakat giymesi daha rahat güvenilir koruma sunar. Giyilmesi ve çıkarılması kolay olup, değerli anların keyfini bir arada çıkarabilmeniz için size zaman kazandırır.

  • TENA Pants Emici Külot vücut hatlarını sıkıca sarar.
  • Koku nötrleşticiliği özelliği ile idrar kokusunu azaltır
  • Ekstra güvenlik için sızdırmaz bariyerler
TENA Pants Emici Külot vücut hatlarını sıkıca sarar.

TENA Pants Emici Külot inkontinans ürünü tıpkı iç çamaşırı gibi vücuda uyum sağlamak için esner. Külot vücuda uyum sağlayarak, sıkıca vücudu sarar ve kaymaz. TENA Pants Emici Külot hasta yakınınıza rahatlık ve güvenlik sunan, vücutla son derece uyumlu bir tasarıma sahiptir.

Koku nötrleşticiliği özelliği ile idrar kokusunu azaltır
Koku nötrleştirici özelliği sayesinde idar kokusunu azaltarak sizlere ferahlık ve huzur hissi sağlar.

Ekstra güvenlik için sızdırmaz bariyerler
TENA Pants Emici Külot, ister ayakta, ister oturur isterseniz uzanır durumda  olun, yüksek performanslı sızdırmaz bariyerlere sahiptir..
Hızlı sıvı emme ve  yüksek emici bölge, kalıcı kuruluk sunar

FeelDry (Kuru Hisset) teknolojisi, büyük miktarlarda idrarı bile ürünün tabakasına hızla hapsederek ciltten uzak tutar. İdrar, baskı altında bile tabakada hapsedilmiş durumda, ciltten uzakta kalır. Bu, cilt sağlığı için önemli olan ilk adımdır.

Kolay çıkarmak için yırtılabilir yan dikişler

TENA Pants Emici Külot inkontinans ürünlerinin çıkarılması da giyilmesi kadar kolaydır. Yan dikişleri yırtarak külodu çıkarmak yeterlidir.

Nefes alabilen yumuşak doku

TENA Pants Emici Külot inkontinans ürünü, hava dolaşımını sağlayan, tamamen nefes alabilen dış malzemeye sahiptir. Bu da gereksiz nemi önleyerek cilt sağlığı ve rahatlığınızı sağlar.